vision6 (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq
