vision6 (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: List
sr: Листа

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Bundle
sr: Пакет
