vision6 (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: List
sv: Lista

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: The title of the block
sv: Titeln på blocket

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Bundle
sv: Hopsamling
