vision6 (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: List
te: జాబితా

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు
