vision6 (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Bundle
th: กลุ่ม
