vision6 (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: List
tr: Liste

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Email
tr: E-posta

en: Contacts
tr: İlişkiler

en: Creation date
tr: Oluşturulma tarihi

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
