vision6 (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: List
ug: تىزىملىك

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت
