vision6 (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: List
uk: Список

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Please enter a valid email address.
uk: Прохання ввести коректну адресу електронної пошти

en: Contacts
uk: Контакти

en: Creation date
uk: Дата створення

en: The title of the block
uk: Заголовок блоку

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Created date
uk: Дата створення

en: Approval
uk: Підтвердження

en: List ID
uk: Номер списку

en: Bundle
uk: Пакет

en: type | types
uk[0]: тип
uk[1]: типа
uk[2]: типів
