vision6 (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: List
ur: فہرست

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Bundle
ur: بنڈل
