vision6 (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: List
vi: Danh sách

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Contacts
vi: Liên lạc

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: Created date
vi: Ngày tạo ra
