Visitor Actions (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany
