Visitor Actions (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: Event
nn: Hending

en: Add action
nn: Legg til handling
