Visitor Actions (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Pages
vi: Trang

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Home page
vi: Trang nhà

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Form ID
vi: ID của Form

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Advanced Options
vi: Các tùy chọn cao cấp

en: pixels
vi: điểm ảnh
