Visitor Actions (7.x-1.0-beta10) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan
