Visitor Actions (7.x-1.0-beta10) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Actions
is: Gerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Home page
is: Heimasíða

en: Edit
is: Broyt

en: Save
is: Goym

en: Error message
is: Feilboð
