Visitor Actions (7.x-1.0-beta10) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Home page
hu: Címlap

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Event
hu: Esemény

en: Add action
hu: Művelet hozzáadása

en: clicks
hu: kattintások

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: views
hu: nézetek

en: Are you sure you want to delete the action %title?
hu: Valóban törölve legyen az alábbi művelet: %title?

en: or
hu: vagy

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: pixels
hu: képpont

en: Registers
hu: Regisztrál
