Visitor Actions (7.x-1.0-beta11) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Add action
cs: Přidat akci

en: or
cs: nebo

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: pixels
cs: pixelů
