Visitor Actions (7.x-1.0-beta11) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Home page
sl: Domača stran

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
