Visitor Actions (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Home page
af: Tuisblad

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor
