Visitor Actions (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ
