Visitor Actions (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Home page
bo: གཙོ་ངོས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: views
bo: མཐོང་རིས

en: or
bo: ཡང་ན

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ
