Visitor Actions (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Home page
el: Αρχική σελίδα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Event
el: Συμβάν

en: Add action
el: Προσθήκη ενέργειας

en: or
el: ή

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους
