Visitor Actions (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: pixels
hy: փիքսել
