Visitor Actions (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Home page
th: เว็บไซต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: or
th: หรือ

en: pixels
th: พิกเซล
