Visitor Actions (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Home page
da: Forside

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Form ID
da: Formular ID

en: Event
da: Begivenhed

en: Add action
da: Tilføj handling

en: Selector
da: Vælger

en: views
da: oversigter

en: or
da: eller

en: Advanced Options
da: Avancerede indstillinger

en: pixels
da: pixel
