Visitor Actions (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Home page
fr: Page d'accueil

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: Event
fr: Évènement

en: Add action
fr: Ajouter une action

en: clicks
fr: clics

en: Selector
fr: Sélecteur

en: views
fr: vues

en: Are you sure you want to delete the action %title?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer l'action %title ?

en: or
fr: ou

en: Advanced Options
fr: Options avancées

en: The @library library is not present
fr: La bibliothèque @library n'est pas présente
