Visitor Actions (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Pages
ja: ページ

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Home page
ja: ホームページ

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Form ID
ja: フォームID

en: Event
ja: イベント

en: Add action
ja: アクションを追加

en: Selector
ja: セレクター

en: or
ja: または

en: Advanced Options
ja: 詳細オプション

en: pixels
ja: ピクセル
