Visitor Actions (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Home page
tr: Anasayfa

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Event
tr: Olay

en: Add action
tr: Eylem ekle

en: Selector
tr: Seçici

en: or
tr: ya da

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: pixels
tr: piksel
