Visitor Actions (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Form ID
uk: ID форми

en: Event
uk: Подія

en: Add action
uk: Додати дію

en: Selector
uk: Вибір

en: views
uk: види

en: Are you sure you want to delete the action %title?
uk: Ви впевнені, що потрібно вилучити дію %title?

en: or
uk: або

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: pixels
uk: пікселів

en: Action name
uk: Назва дії

en: Registers
uk: Регістри
