Visitor Actions (7.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں
