Visitor Actions (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Home page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Event
ar: الحدث

en: Add action
ar: إضافة إجراء

en: or
ar: أو

en: pixels
ar: بكسلات
