Visitor Actions (7.x-1.0-beta4) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Home page
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ
