Visitor Actions (7.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Home page
bn: নীড় পাতা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ
