Visitor Actions (7.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Home page
fa: صفحه خانگی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Event
fa: رویداد

en: Add action
fa: افزودن عملیات

en: views
fa: نماها

en: or
fa: یا

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: pixels
fa: پیکسل
