Visitor Actions (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Home page
he: דף הבית

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Event
he: אירוע

en: Add action
he: הוספת פעולה

en: Selector
he: סלקטור

en: views
he: היבטים

en: or
he: או

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: pixels
he: פיקסלים
