Visitor Actions (7.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Home page
hr: Naslovnica

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Event
hr: Događanje

en: or
hr: ili

en: pixels
hr: piksela
