Visitor Actions (7.x-1.0-beta5) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Home page
km: គេហ​ទំព័រ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: pixels
km: ភីកសែល
