Visitor Actions (7.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Event
lv: Notikums

en: Add action
lv: Pievienot darbību

en: Selector
lv: Selektors

en: or
lv: vai

en: pixels
lv: pikseļi
