Visitor Actions (7.x-1.0-beta5) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Home page
os: Сæйраг фарс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс
