Visitor Actions (7.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Home page
pl: Strona domowa

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Event
pl: Termin

en: Add action
pl: Dodaj akcje

en: Selector
pl: Selektor

en: views
pl: widoki

en: or
pl: lub

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: pixels
pl: piksele
