Visitor Actions (7.x-1.0-beta6) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Event
bs: Događaj
