Visitor Actions (7.x-1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Event
sk: Podujatie

en: Add action
sk: Pridať akciu

en: or
sk: alebo

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: pixels
sk: pixelov
