Visitor Actions (7.x-1.0-beta8) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Title
de: Titel

en: Pages
de: Seiten

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Actions
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Home page
de: Startseite

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Form ID
de: Formular-ID

en: Event
de: Ereignis

en: Add action
de: Aktion hinzufügen

en: clicks
de: Klicks

en: Selector
de: Selektor

en: views
de: Ansichten

en: Are you sure you want to delete the action %title?
de: Möchten Sie die Aktion %title wirklich löschen?

en: or
de: oder

en: Advanced Options
de: Erweiterte Optionen

en: pixels
de: Pixel

en: Action name
de: Aktionsname

en: The @library library is not present
de: Die Bibliothek @library ist nicht vorhanden

en: The library's variants returned inconsistent versions: @variant_info
de: Die Varianten der Bibliothek geben inkonsistente Versionen zurück: @variant_info
