Visitor Actions (7.x-1.0-beta8) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Form ID
mn: ID загвар
