Visitor Actions (7.x-1.0-beta8) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
