Visitor Actions (7.x-1.0-beta8) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
