Visitor Actions (7.x-1.0-beta9) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Home page
fi: Kotisivu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Add action
fi: Lisää toimenpide

en: Selector
fi: Valitsin

en: views
fi: näkymät

en: or
fi: tai

en: Advanced Options
fi: Laajennetut vaihtoehdot

en: Error message
fi: Virheviesti

en: pixels
fi: pikseliä
