Visitor Actions (7.x-1.0-beta9) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: or
gu: અથવા

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ
