Visitor Actions (7.x-1.0-beta9) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Home page
ug: باش بەت

en: Error message
ug: خاتالىق
