Visitor Actions (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: Form ID
eo: Formularo ID
